Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Ayrıcalıklı Sohbet


admin     06-02-21     Sohbet     139 Defa Okundu

Ayrıcalıklı Sohbet

 

Radyo sitelerine sohbet özelliği yeni yeni eklenmeye başladı. Bu süreci bambaşka bir boyuta taşıyan masal fm bu özelliklere sosyal medya özelliği de ekledi. Bir çok özelliği bünyesinde barındıran masal fm ile hemen danışabilirsiniz.

 

Radyo dinlerken sohbet edebileceğiniz bir platform masal fm. Aynı zamanda da sosyal medya hesaplarınıza göz gezdirebilirsiniz. Yani aradığınız her şeyi bünyesinde barındıran bu platformda mutlu olmamak imkansızdır.

Sohbet

 

Radyo eşliğinde sohbet edip, sosyal medyada takılmak masal fm sitesinde mümkündür. Masal fm sitesinde basit bir üyelik oluşturarak hemen eğlenceye dahil olabilirsiniz.

 

Hem Radyo Hem Sohbet

 

Sohbet siteleri sadece sohbet etmek için oldukça monotonlaştı. Günümüzde her şeyin daha fazlasını arandığı bu dönemde masal fm sizlere daha fazlasını veriyor. Hem radyo dinleyip hem de eğlenceli sohbet edebileceğiniz yepyeni bir ortam sağlıyor.

 

Basit bir şekilde hızlıca üye olup radyo dinlerken sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bunun yanısıra üyeliğiniz içersine sosyal medya hesabı oluşturabilirsiniz. Aradığınızdan çok daha fazlası masal fm ile sizlerle.

 

Radyo sohbet kanalı olarak da kullanabileceğiniz masal fm günün her saati yanınızda. Aynı şarkı eşliğinde muhteşem bir sohbeti masal fm de deneyimleyebilirsiniz.

 

Üyelikli Radyolu Sohbette Sosyal Medya Farkı

 

Masal fm sitesine kolay bir üyelik oluşturarak bu platformda sosyal medya hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabınız üzerinden radyo dinleyerek sohbet etme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde masal fm ile hayatınıza renk katın.

 

Oldukça pratik ve hızlı bir şekilde masal fm sitesine üyelik oluşturabilirsiniz. Böylece radyo dinlerken sosyal medya hesabınıza göz atabilir, aynı zamanda sohbet arkadaşları edinebilirsiniz. Eğlence anlamında aradığınız her şey masal fm ayrıcalı ile sizlerle.

 

Masal fm ayrıcalığıyla her gün onlarca kişiyle tanışabilir, kendinizi anlatabilirsiniz. Ayrıca sohbet sitelerinden tanıştığınız insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için profilini inceleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesabına Sohbet Özelliği Eklendi

 

Masal fm de sadece radyo sohbet değil aynı zamanda sosyal medya özelliği de vardır. Sohbet sitelerinden yeni biriyle tanışıp onu daha yakından tanımak için sosyal medyasını inceleyebilirsiniz.

 

Masal fm sizlere sohbet sitesinden tanıştığınız kişilerle daha doğru bir iletişim kurmanız için sosyal medya ayrıcalık tanıyor. Böylece daha sağlıklı bir iletişim kurmanızı sağlıyor. Bu şekilde iki tarafında hakları korunmuş oluyor.

 

Sadece radyo hizmeti vermeyip; aynı zamanda sohbet edebileceğiniz, sosyal medyada kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir platform olan masal fm yaşlı genç herkese bünyesinde barındırıyor. Biz de basit bir şekilde üye olarak hayatınıza renk atabilirsiniz.

 

, , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

    Uzun yillardir bildigim bir ortam, bir kac gundur yeniden takilmaya basladim. Gidenler olmus, gelenler olmus ama samimiyet ve ictenlikten hic birsey kaybedilmemis. Umarim her daim bu sekilde olur, yaninizda ve yakininizda olmaktan mutluyum.. Basarilarinizim devamini diliyorum..

    Uzun zamandan beri aynı ekip ile devam ediyorum, her zaman güçlü ve başarılıydık. Hem yayıncı arkadaşlarımız, hem de dinleyici kitlemiz de bir o kadar kaliteli.
    Daha da iyi yerlere geleceğimize ve iyi işler çıkaracağımıza eminim..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?