Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Djlik Başvurusu


Radyo MasaLFM DJ başvurusu yapmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda, DJ olmak istiyorum diyen arkadaşlarımızın, aramıza katılmaları halinde ne gibi detaylara dikkat etmeleri gerektiğinden kısaca söz edeceğiz. DJ olmak için ne yapmak lazım sorusunun yanıtını bilmeyen yok; elbette radyo DJ başvurusu yapmak lazım, ama bunun öncesinde mutlaka, SAM 2 ya da üzeri bir DJ yayın programı ya da BroadCast MySelf kullanımına hakim olmak lazım. DJ olmak istiyorum şeklinde Radyo DJ başvurusu yapan; ama mikrofonu olmayan arkadaşlarla tanıştığımızı bu noktada belirtmeden geçmemeliyiz.

 

Radyo DJ başvurusu yapacak olan arkadaşlarımıza öncelikle şunu hatırlatmak istiyoruz ki: yapmakta olduğumuz iş kelimenin tam anlamı ile gönül işi. Bu nedenle, kesinlikle zorlayıcı tavır takınmak gibi bir durum söz konusu değil. Ancak, eğer ortada verilen bir emek varsa, bunun karşılığını da bir şekilde, saygı ile beğeni ile almamız gerekiyor. Dolayısı ile uyulması gereken bazı kurallarımız söz konusu. DJ olmak için ne yapmak lazım diyorsanız, biraz sonra sizlere bu kurallardan söz edeceğiz. Ama öncesinde, DJ olmak için sahip olunması gereken özelliklerden söz edelim.

Vermis Oldumuz Linklerden Giris Yaparak Sohbet Odalarına /join #Operhelp  kanalındann Bilgi Alabilirsiniz Veya Nick TeKo – aLpeR Arkadaşlarla irtibat kurabiilir bilgi Alabilirsiniz. Bizi Tercih Ettiniz icin Tesekkurler ederiz iyi Dinlemeler dileriz..

 

MasaLFM.Net  mail Adresi. Admin@Sohbetdesin.Com Adresimizden iletisim Kurabilirsiniz.