Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

En Popüler Şarkılar Eşliğinde Sohbet Etmek İster Misiniz?


admin     07-02-21     Sohbet     270 Defa Okundu

En Popüler Şarkılar Eşliğinde Sohbet Etmek İster Misiniz?

 

2015 yılından itibaren müzik severlere hizmet vermeye devam eden Masal FM sadece bir radyo olmamakla birlikte kullanıcıların sohbet etmelerine imkân tanıyan bir sitedir. Kullanıcılar siteye giriş yaparak üye olabilmekte ve Masal FM radyosunun sohbet odalarına dahil olabilmektedirler. Bunu yaparken aynı zamanda en popüler şarkıları da dinleyebilmektedirler. Kullanıcılar radyo sohbet imkanıyla yeni insanlarla tanışabilmekte, aynı müziği dinlerken aynı duyguları paylaşma imkanına da sahip olabilmektedirler. Bunun için kullanıcının bir nickname belirlemesi ve siteye üye olması yeterlidir.

 

Masal FM İstek Şarkı ile Sevdiklerinizi Sevindirin

 

Masal FM birbirinden farklı DJ’ler ile çalışan gönüllü bir radyo oluşumudur. Buna bağlı olarak siteye üye olan kişilerin istedikleri şarkıları dinleyebilmeleri için de oldukça yüksek hassasiyetlere sahip DJ’ler ile çalışma yapmaktadır. Masal FM kullanıcıların istek şarkılarını dilerlerse sitede kullandıkları nickname ile dilerlerse de gerçek hayatta kullandıkları isimleri ile yayınlamaktadır. Kişiler istek şarkı isterlerken belirledikleri mesajı da gönderdikleri taktirde bu mesaj da şarkı yayınlanmadan önce DJ tarafından okunmaktadır. Böylelikle Masal FM dinleyen kullanıcılar sevdikleri ile hislerini şarkılar aracılığıyla paylaşma şansına sahip olmaktadırlar.

 

Sevdiğiniz DJ Saatini Kaçırmayın

 

Masal FM radyo sitesinde yayın akışı yayınlamaktadır. Bu yayın akışı kullanıcılar tarafından sitenin anasayfasında incelenebilmektedir. Böylelikle kullanıcı sevdiği DJ’in hangi saat aralığında yayında olacağını da görebilmektedir. Sevilen DJ’lerin radyo çalışma saatlerini kaçırmak da buna yönelik olarak mümkün değildir. Ayrıca kendine güvenen ve DJ olmak isteyen kullanıcılar site içerisinden DJ başvurusunda bulunabilmekte ve Masal FM radyosunda DJ deneyimi yaşayabilmektedirler.

 

Masal FM Hangi Cihazlardan Dinlenir?

 

Masal FM radyosu internet bağlantısı olan her cihazdan dinlenebilmekte ve diğer kullanıcılarla sohbet gerçekleştirilebilmektedir. Radyoyu her ortamdan dinlemek için sürekli olarak siteye bağlanmaya da gerek yoktur. Bunun sebebi Masal FM radyosunun mobil cihazlar için indirme bağlantısının bulunmasıdır. Android yahut IOS fark etmeksizin her mobil cihaza uygun olarak yapılandırılmış olan indirme bağlantıları ile kullanıcılar diledikleri yerden Masal FM radyosunu dinleme ve sohbet etme imkanına sahiptir. Ayrıca Windows kullanıcılarına yönelik olarak da indirme bağlantısı oluşturulmuştur.

 

Masal FM Sadece Bir Radyo Değildir

 

Masal FM klasik radyolardan ayrılarak kullanıcılara çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlardan ön plana çıkan ise radyo sohbet imkanıdır. Masal FM’de bulunan sohbet odaları ile kullanıcılar hem yeni kişilerle tanışabilmekte hem de sosyalleşebilmektedir. Bunun yanında site içerisinden vizyondaki filmler takip edilebilmektedir. Ayrıca DJ’lerin yaptıkları programlar da site içerisinde yayınlanmaktadır. Kullanıcı müzik tercihine göre bu programlardan birini seçebilmekte ve canlı olarak en sevdiği şarkıları dinleyebilmektedir.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Ayrıcalıklı Sohbet başlıklı Ayrıcalıklı Sohbet, Masal-Fm ve radyo konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

, ,

Yorumlar (1 Yorum)

    Müzik dinlemek aslında Melodi Eşliğinde Sohbet Etmektir

    sohbet ederken keyifli vakit harcarken bir yandan sevdiğiniz beğendiğiniz müzikleri dinlemek çok hoş bir durumdur. İnsanlar bazen kendilerini karşı tarafa ifade edemediği zamanlar olur o zamanlarda müzik tonları ve şarkı sözleri devreye girer insana cesaret vererek karşıdakine kendini ifade etmesine yol gösterir. Onun içindir ki kendinizi karşıdaki ile sohbet ederken müziğin ritmine kendinizi bırakın ve o size en güzel yolu göstersin.

    Masalfm buna en güzel örneğidir. sohbet ederken müziğe kendinizi bırakmanız size zararı olmaz kim bilir belki bir faydasını göreceksiniz…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?