Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Masal FM’ de Müzik Keyfi


admin     12-02-21     Radyo     192 Defa Okundu

Masal Fm Hakkında Merak Edilenler

İnsanlar, yıllar boyunca sürekli olarak bir yerlerden haber almak için ya da keyifli vakit geçirebilmek için birtakım araçlara ihtiyaç duymuşlardır. Şu sıralar televizyon ve telefon gibi araçlarla verilen hizmet öncelerde radyo ve gazete gibi araçlarla verilmekteydi. Radyo nostaljik haliyle evlerde bulunmasa da dijital alanlarda devamlılık sağlamaktadır. İnternet ortamında ve özel frekanslar ile hizmet eden programlar bulunmaktadır. Bu programlar gerekse konuşmalar ile gerekse de müzik ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Program Hakkında

2015 yılından beri internet ortamında hizmet veren Masal FM, dinleyicilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalar yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok yerde 7/24 kesintisiz bir şekilde dinlenebilmektedir. Uzun yıllardır var olan ve dinleyicilerine müzikleriyle ve konuşmalarıyla birlikte hitap etmeye çalışan Masal FM’ in amacı daha çok kitleye ulaşabilmektedir.

Masal FM, internet ortamında insanlara keyifle dinleyebilecekleri bedava müzik hizmeti sunmaktadır. Siteyi ziyaret eden kişilerin müzik dinleyebilmelerinin yanında, sohbet edebilecekleri ortamlar da bulunmaktadır. Ayrıca sevilen müziklere kolayca erişim sağlanabiliyor.

Birbirinden farklı DJ’ ler de bu sitede yayın akışı boyunca kolayca dinlenebiliyor. Sesli olarak müzik dinlenebilen bu platformda, istenilen müziklerin kliplerinin izlenmesi de mümkündür. Ayrıca sitede vizyondaki filmler hakkında bilgiler verilmekle birlikte, ziyaretçilere vizyonda bulunan filmlerin haberini veriyor.

Masal FM’ de Sohbet

Bu sitede radyo sohbet yapılabilmesi için sohbet odaları bulunmaktadır. Site üzerinden bir kullanıcı adı kullanılarak bu odalara giriş yapılır. İnsanların keyifli vakit geçirmelerini sağlayan bu odalar sitede ziyaretçilere verilen en iyi hizmetlerden biridir.

Masal FM’ de Müzik Keyfi

Genellikle Türkçe müziklerin bulunduğu sitede pop, slow, arabesk ve hip-hap olarak birçok çeşitte farklı müzik zevklerine hitap edilmektedir. Çeşitli DJ’ lerin yayın akışına uyarak yaptıkları programlarda müzik keyfi kesintisiz bir şekilde yaşanmaktadır. Radyo sohbet ile müzikle birlikte konuşmada yapılabiliyor.

Masal FM’ de Yayın Akışı

Yurt içinde ve yurt dışında yirmi dört saat boyunca kesintisiz yayın yapılan sitede yayına ilk olarak DJ-Dark ile başlanıyor. Sonrasında DJ-Nutella, DJ-Klas, DJ-DurgunSu, DJ-Eylem, DJ-Alper, DJ-Avatar, DJ-Shela, DJ- Avatar, DJ-Simal ve DJ- İsmail ile devam edilerek, DJ-drycoldsea ile kapanış yapılıyor. Profesyonel ve operatör olmak üzere farklı görevlerde bulunan bu DJ’ ler, insanlara müzik keyfini en iyi şekilde yaşatıyorlar.

Ünlüler dünyası hakkında da bilgiler veren site, uzun yıllardır bu şekilde hizmet vermekle birlikte gelişmeye devam ediyor. Özellikle yurt dışında yaşayan Türk vatandaşların takip ettiği bir program olmakla birlikte, Türkçe müzikler ile onlara hitap ediliyor.

 

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Her Şeyin Daha Fazlası Masal Fm başlıklı Her Şeyin Daha Fazlası Masal Fm, Sohbetler Müzik Eşliğinde Akıyor ve Sosyal Medyanın Radyolu Hali konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

, ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?